БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Преслава е най-харесваната попфолк певица

Go down

Преслава е най-харесваната попфолк певица Empty Преслава е най-харесваната попфолк певица

Писане by ChudoTy Пон 08 Мар 2010, 11:35

Преслава е най-харесваната попфолк певица 2j0fawx


Преслава е най-харесваната попфолк певица, това е вотът на читателите на Signal.bg. Месец време читателите на сайта имаха на разположение, за да решат "Коя е най-харесваната попфолк певица?". Да си най-харесвана певица означава много неща. Това не означава да си направила само най-добрите песни, това не означава да си само най-добрият глас. Това означава цялостното излъчване на звездата да допада на феновете на фолк музиката.

"Благодаря на всички, които са гласували за мен. Това е нещо наистина много неочаквано. Бъдете сигурни, че сте ме зарадвали и не само за 8 март, а като цяло. Ето годината ми започва с награди и то за 2010 година, а аз се бях се отказала вече от награди тази година. Благодаря ви много, това ще бъде стимул за мен в момента" - развълнувано сподели Преслава.

Певицата на годината си пожела: "Нека такива хубави изненади да имам за тази година. Много искам хит тази година, много искам. Желая го много силно и дано да ми се сбъдне. Понеже те /феновете/ са зад мен, искам да привлека и тяхната енергия".

Анулирани бяха всички повторни гласувания. Анулирани бяха всички, които са използвали програми за променяне на IP-адрес. Анулирани са и всички, които са използвали услугата, която предоставят някои сайтове - потребителите да сърфират анонимно.

В допитването на Signal.bg участваха над 10 000 души, които дадоха гласа си за над 50 певици. Ето го и крайния резултат и певиците, които влизат в топ 10:

01. Преслава - 3244 гласа
02. Глория - 2371 гласа
03. Анелия - 2017 гласа
04. Ивана - 1729 гласа
05. Райна - 1522 гласа
06. Галена - 988 гласа
07. Камелия - 934 гласа
08. Андреа - 759 гласа
09. Десислава - 630 гласа
10. Елена - 417 гласа
ChudoTy
ChudoTy
Banned
Banned

Брой мнения : 150
Join date : 03.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите