БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анелия: “Ако има жена пич, то това е Андреа!”

Go down

Анелия: “Ако има жена пич, то това е Андреа!” Empty Анелия: “Ако има жена пич, то това е Андреа!”

Писане by jenny Вто 15 Юни 2010, 06:11

Анелия: “Ако има жена пич, то това е Андреа!” 85ff664db1c8e2cf

“Суперзвездата Анелия гостува в шоуто тази вечер” - така водещите Иван и Андрей анонсираха специалния гост в предаването си. Според тях, топзвездата много рядко дава телевизионни интервюта, но пък този път участието ú бе съпроводено с изпълнение на живо с бенда на шоуто - рядък лукс, на който зрителите станаха свидетели в края на предаването.
“Никога не съм коментирала личните си отношения. Много хора експлоатираха нашата раздяла. Нито жена е проблемът, нито пътуванията, просто ние сме много различни хора. Аз бях на 20 години. Просто пораснах” - така Анелия тактично коментира по въпроса за бившия ú съпруг Коко Динев.
Певицата остана усмихната и спокойно отговори и на други питания за бившия ú. “Много години са минали, надявам се той да е щастлив. Имаме прекрасни взаимоотношения, той е баща на детето ми” - каза още Анелия.
Иначе в личния свят на Анелия май всичко е по ноти, но на този етап любовната история с настоящия ú любим Мартин все още не е стигнала до олтара. “Защо трябва да ми предлага!? Ако бракът е продължението на нашата любов, то ще се случи. Чувствам се добре. Мога да кажа, че съм щастлива”.
Интересен факт е, че приятелят на Анелия живее в Пловдив, а тя в София, но нямат намерение да избързват със събирането си под един покрив. “Искам да съм щастлива, да давам любов и нищо повече” - категорична е певицата.
Андреа беше специална изненада в шоуто. Тя се появи в предаването с бутилка шампанско и както си му е редът, последва наздравица за рожденика Андрей.Анелия и Андреа се сприятелили откакто блондинката станала част от “Пайнер”.
“Ако има жена пич, то това е Андреа. Възхищавам ú се, че е много борбена” - каза Анелия пред колежката си.
“Анелия е една от малкото изпълнители, която още от началото, когато бях никоя, се държеше добре с мен” - върна жеста Андреа. “Всеки си има свое поприще, поле на изява. Винаги ще има конкуренция, но трябва да има уважение” - каза актуалната блондинка.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите