БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Галена: Важен е църковният брак

Go down

Галена: Важен е църковният брак Empty Галена: Важен е църковният брак

Писане by jenny Нед 04 Юли 2010, 00:21

Галена: Важен е църковният брак 70bfbc8320532924

Галена е на корицата на новия брой на сп. "Story". В него феновете на певицата ще намерят куп снимки от кръщенето и рождения ден на сина ú Стефан. Също така може да прочетат подробна информация за празничното събитие и за още едно - предстоящо.
Пред "Story" певицата за първи път разкрива, че с Галин ще вдигнат сватба. Очаква се щастливото събитие да бъде през май следващата година. "Не толкова заради подписването, даже може да не подпишем. Важното е да направим църковен брак" - казва Галена.
"Винаги съм казвала, че аз нямам късмет за дребните неща, но за големите е различно - имам страхотно дете, мъж, който ме обича, и кариера - какво по-хубаво? Въпреки това всяко нещо съм го преживяла, изстрадала и мисля, че заслужавам всичко, което ми се случва, и затова го оценявам" - казва певицата.
Подробности може да прочетете в новия брой на списание "Story".
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите