БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пепа: Искам дует със сръбски колега

Go down

Пепа: Искам дует със сръбски колега Empty Пепа: Искам дует със сръбски колега

Писане by jenny Пон 05 Юли 2010, 05:48

Пепа: Искам дует със сръбски колега 7670ff9dedc9e367

Пепа разкри в ефира на радио "Сигнал плюс" желанието си да запише дует с изпълнител от Сърбия.
"В последната година взех нещата в свои ръце. Реших малко да разширя диапазона си и понеже говоря перфектно гръцки и сръбски език, защо пък да не изпея нещо на тези езици. Искам да направя дует със сръбски изпълнител, тъй като с румънец вече имам, с грък пък... с правата е сложно. То не става аз искам и готово. И с Рики Мартин искам да направя, ама... Но със сръбски колега съм си пуснала пипалцата и вече се колебая между двама-трима, като си го избера живот и здраве, ще направя" - казва Пепа.
Изпълнителката на "Ара Мюзик" сподели и кой е най-предпочитаният от нея дуетен партньор.
"Аз по принцип искам да направя с Бая, но той няма да има интерес. Опитали сме, но той явно обича да си пее сам. Има един Пике, който много харесвам, има и едно младо момче, с него се запознах в Белград и иска много с какичка да направи нещо. Той е спечелил техния Мюзик айдъл. Много симпатично момче и много добре пее. Това ще бъде хубав и интересен проект, както за нас в България, така и там" - категорична е певицата.
"В момента правя балада на сръбски и на български. Винаги, когато записвам на сръбски, записвам и на български. В сръбските интернет радиа вече върви първата ми песен "Заслужила съм висше", много добре се приема, макар че все още няма live. Мисля си, че тази песен там ще стане много по-голям хит отколкото тук. Само един live да ú снимам и съм шест" - допълва Пепа.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите