БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Мария: Здрава-болна ще пея на живо

Go down

Мария: Здрава-болна ще пея на живо

Писане by jenny on Вто 06 Юли 2010, 03:29

Мария зарадва феновете си с новината, че на предстоящото турне "Planeta Derby 2010" ще пее на живо. Това бе най-очакваният отговор за почитателите на звездата, които в продължение на месец изпращаха много mail-и, в които призоваваха своята любимката да представи хитовете си на живо. След дългото очакване на отговор, днес Мария ги зарадва от ефира на радио "Сигнал плюс".
"Доволна съм от това, което са написали. Смятам да изпълня всичко, което са написали. Аз съм сигурна, че в момента ни слушат. Всичко, което сте ми написали ще бъде факт. Особенно да си изпея големите хитове на живо. Това е и моето желание. Здрава-болна ще си ги пея, къде те ще ги пеят заедно с мен и къде сама, защото нашият график е много натоварен и гласът, както и мускулите е трудно да го съхраняваш, трябва да се пази. Решила съм да пея всички на MAX" - каза Мария още в началото на "Открит микрофон".
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото