БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мария: Моят микс ще бъде от най-силните

Go down

Мария: Моят микс ще бъде от най-силните Empty Мария: Моят микс ще бъде от най-силните

Писане by jenny Чет 08 Юли 2010, 05:50

Мария: Моят микс ще бъде от най-силните D2a44cfdd401cfa3

Мария сподели пред камерата на Signal.bg, че на предстоящото турне ще заложи на най-новите си песни.
"Залагам на новите песни за микса на турнето, защото досега съм пяла всичко и не ми се иска отново да пея песни, които хората са чували много пъти. Включила съм "Най-добрият", "Моите задръжки" и "Дай жега". Очаквам да се забавляваме много и да избухнем на най-новите ми хитове" - казва Мария.
"Аз ще бъда с цяла програма. Цялата ми визия е в синхрон с балет "Нова", които ще танцуват с мен. Подготвили сме женски балет, мъжки балет и смесен. През цялото време ще има голям купон на сцената. Видеостените също са изработени специално за моя микс. На тях ще има много интересна анимация, която ще е свързана с моята визия и тази на балета" - допълва певицата.
"Смятам, че моят микс ще бъде от най-силните и това е моята гордост. Притеснявах се Милко да не дойде на турнето /смее се/, ако той няма нищо напротив да включа "За да те забравя" в микса, за да стане изцяло много силно моето представяне" - шегува се Мария.


*Вижте повече в репортажа на Емилия Стоянова и оператора Димитър Искренов ТУК.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 32
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите