БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето

Go down

Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето Empty Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето

Писане by jenny Пет 09 Юли 2010, 06:24

Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето 7ad64a204b9e4d05

Камелия каза каква е основната причина, за да не я видим на турнето тази година. Певицата бе провокирана от това, че в пресата започнаха да се появяват различни слухове.
"Ще кажа генералната причина, защото в пресата четох, че едва ли не съм бременна и затова няма да участвам. Не, аз ако се чувствам здравословно добре, дори да съм бременна, но не съм за жалост, щях да участвам. Причината е следната - проектът трябваше да излезе доста по-рано, поне 2 месеца по-рано. Ние го готвихме за 13 май, но нещата се забавиха" - каза Камелия в токшоуто "Открит микрофон" по радио "Сигнал плюс".
"Имайки предвид всичките тези търсения, права, уреждания и т.н. Когато попаднах май месец в ситуация, че отивайки на турне трябва да направя един микс, който да е силен, на турне да отидеш със слаб микс е по-добре да не ходиш, когато си базираш песни, които си пял 6 турнета, няма как да не изпея големите си хитове, а нови песни да налагам тепърва няма време. Тогава изпаднах в състояние, в което си казах: "Ако аз отивам на турне пак със стари песни, ще разочаровам и себе си, а вярвам и публиката, а ако не пусна новите си песни защо издавам албум". Така че излизайки този албум само десетина дни преди турнето, аз нямаше шанс да участвам" - категорична е звездата.
"По-добре да спра и това турне да си почина, отколкото да отида. Новите песни не са наложени, а старите са до болка познати и по-добре да не участвам отколкото да съм там. Това е главната причина - забавянето на този проект, но живот и здраве 2011 ни чака" - допълва Камелия.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 32
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите