БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Андреа снима клип с Нанков

Go down

Андреа снима клип с Нанков Empty Андреа снима клип с Нанков

Писане by jenny Съб 10 Юли 2010, 02:02

Андреа снима клип с Нанков Eb39a67a10376d3a

Андреа снима новия си клип с режисьора Ники Нанков, това разкри в "Открит микрофон" в ефира на радио "Сигнал плюс" Люси - режисьорът, с който основно работи певицата.
"С Андреа сме снимали един клип, по който тепърва започва да се работи. Доколкото знам сега в неделя тя ще снима още един с Ники Нанков, тъй като аз нямам възможност да се занимавам" - обясни Людмил Иларионов.
"Мисля че пак е английско новото парче. Но ще има и български парчета. Тя се цели много по-надалече, има друга цел. Може би мечтите й са много по-далече - извън България, в което няма нищо лошо. Според мен човек не трябва да се отказва, винаги трябва да се бориш и да вървиш напред. Когато си поставиш високи цели, може и да не скочиш чак до тях, но, сигурен съм, ще постигнеш резултати" - допълва режисьорът.
На слушателски въпрос, защо винаги за Андреа прави най-хубавите клипове, Люси отговори така:
"Клиповете на Андреа са страшно скъпи. Последните ú клипове, които съм правил са горе-долу между 25-30 000 лева и нагоре отиват. Андреа още в началото се научи, че за да получиш, трябва да дадеш страшно много. Тя всеки един лев, който изкара вкарва в продукциите, които прави. Тя винаги иска да има грандиозност в клиповете. В последния клип взехме една машина, страшно скъпа, от нея взехме само снега. Трябваше да платим над близо 3 000 лева само за материала, не за машината, за да покрием цялото пространство със сняг. Да не говоря за още колко работи... вентилатори големи, които да правят буря, за да изглежда все едно сме на Северния полюс, да не говоря и за гримовете, които се взимат, за да направят разни заскрежени лица - което се прави много трудно и отнема много време" - разказва Люси пред Емилия Стоянова.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите