БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Камелия обещава поне два-три клипа до края на годината

Go down

камелия - Камелия обещава поне два-три клипа до края на годината Empty Камелия обещава поне два-три клипа до края на годината

Писане by jenny Пон 12 Юли 2010, 04:27

камелия - Камелия обещава поне два-три клипа до края на годината 069abd73ff9e54bc

Камелия сподели, че до края на годината ще зарадва феновете си с няколко клипа.
"Обещах пред себе си, че до края на годината ще имам поне два-три клипа. Със сигурност "Изпий ме цялата", "Erotic" и "Манастир" ще бъдат клипирани" - разкри Камелия в "Открит микрофон" по радио "Сигнал плюс".
Тя вече е взела решение коя ще е следващата клипирана песен.
"Сега наред е "Изпий ме цялата". По моя преценка, а и хората, които ми се обадиха по повод новия албум, най ги зарибява "Изпий ме цялата", на първо слушане. До месец трябва да се появи клипът. Ще пусна малко повече клипове, да се реванширам на моите почитатели от липсата ми на турнето. "Изпий ме цялата" ще има видеоклип, направен както Камелия прави видеоклипове" - допълва певицата.
Камелия опроверга слуха, че е направила клип на "Erotic": "Някъде бях чела, че съм направила клип на песента "Erotic". Не не съм снимала никакви видеоклипове, не знам откъде дойде тази новина, не съм я пускала аз, но със сигурност ще има на "Erotic". Ще има и на "Манастир" - една от любимите ми песни в албума" - уточни певицата.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 32
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите