БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO BG показа новата Десислава

Go down

Десислава - PRO BG показа новата Десислава Empty PRO BG показа новата Десислава

Писане by admin Съб 21 Авг 2010, 00:42

Десислава - PRO BG показа новата Десислава Photo_verybig_9604


До скоро певицата Десислава бе само попфолк икона, но от известно време около нея се случват много неща, нетипични за фолк певица. Сутрешният блок на PRO BG намери Деси докато разпускаше на Българското черноморие със сина си и ни показа талантивата певица в по-различна светлина.

"Не бих казала, че почивам. По-скоро се опитвам да прекарам повече време със сина ми Майки, той много обича да плува и се чувстваме чудесно заедно на морето. Иначе дори на плажа съм с лаптопа и проверявам и изпращам имейли" - каза Десислава. Тя създаде собствен музикален канал DSTV, който отнема огромна част от времето и енергията на певицата - "Телевизия DSTV предлага голямо разнообразие от българска, световна и балканска музика. Тя е единствената музикална медия у нас, зад която не стои световен концерн или музикална компания, а се стремим да даваме поле за изява на независими и талантливи изпълнители, както и да подпомагаме създаването на нова българска музика" - споделя Десислава.

Ръка за ръка с телевизията, компанията на даровитата певица New Music започна да продуцира таланти. Типично за Деси, която не спира да експериментира и да търси различното - двете изпълнителки, с които се захвана са коренно различни - "Те са като два полюса - Джемиле е туркиня, която пее убийствено балканска музика, попфолк и българска естрада. Тя е красиво момиче с тъмна коса, за разлика от русата и синеока Nadia. Nadia пее R&B и soul уникално. Двете момичета са супер различни и съчетават визия и талант - нещата, на които държа най-много при избора си на изпълнители. Иска ми се подрастващите да получават хубава музика" - обяснява Десислава.

Още куп неща има около Деси - известната турска звезда Мустафа Сандал избра именно нея за концерта си на 24-ти август в Шумен, получи покани за съвместни парчета от чужди изпълнители, направи дует с голяма гръцка звезда /Костас Мартакис/. Десислава обмисля няколко предложения за участие в киното. "Когато бях малка, преди да стана певица, мечтаех да съм актриса. Сега ми е много приятно, когато получавам предложения за участия във филми. Искам да ги обмисля добре - не държа да участвам на всяка цена".

От година при Десислава се усеща промяна и в стайлинга. Избора на дизайнер не е никак лек и певицата се спира на Деси Зиновиева и модна къща DZ. Дизайнерката Зиновиева залага повече на елегантни, стилни тоалети и много камъни Сваровски. "Няма нищо по-хубаво от това - да превърнеш хобито си в професия. Щастлива съм, че Десислава харесва дрехите и аксесоарите, които правя с много любов за нея" - с вълнение разкрива дизайнерката Деси Зиновиева.

Все по-често Десислава изкарва хонорарите си с поп участия. И не на последно място - пя арии с Бургаската Филхармония. "Не искам да се ограничавам в определен стил. Не съм взимала уроци по пеене, разчитам на това, което Господ ми е дал. Музикална съм и не се притеснявам да експериментирам. Фактът, че получих много аплодисменти и похвали, ме амбицира да не се отказвам и да приемам всякакви предизвикателства" - убедено заяви Десислава като за пореден път показа, че няма да се ограничи до определението "попфолк певица".