БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бони с нова песен скоро

Go down

Бони с нова песен скоро Empty Бони с нова песен скоро

Писане by diamante Сря 25 Ное 2009, 23:23

На рожденият ден на ТВ "Планета" Бони ще зарадва своите фенове с новата си песен "Какво говорят".
Песента е авторска,по текст на Мариета Ангелова и музика и аранжимент на Мартин Биолчев. За песента самата Бони споделя, че е по-различна от типичния за нея начин на пеене. "Има моменти, в които сякаш не съм аз, но пък докато я записвах всички я харесаха, всички танцуваха на нея. Пуснах я и на мои колеги, които също казаха, че е хубава, направи им впечатление и на тях, че съм я изпяла по по-различен начин",споделя смуглата чаровница.


Последната промяна е направена от admin на Нед 29 Ное 2009, 23:59; мнението е било променяно общо 3 пъти (Reason for editing : Снимки с лого на други сайтове не са позволени)
diamante
diamante
New user
New user

Брой мнения : 21
Join date : 24.11.2009
Age : 35
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите