БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Очакваме новия клип на Преслава

Go down

Очакваме новия клип на Преслава Empty Очакваме новия клип на Преслава

Писане by ChudoTy Съб 10 Юли 2010, 02:56

Очакваме новия клип на Преслава 6b5256eac531c940

Режисьорът Людмил Иларионов - Люси се надява видеото на "Жените след мен" да се излъчи премиерно късно тази вечер. Вчера в "Открит микрофон" по радио "Сигнал плюс" той сподели:
"След интервюто отивам да поспя два-три часа и се връщам да работя цяла нощ, защото утре трябва да пусна новия клип на Преслава. На новата песен е и ми е супер натоварено. Снимахме в Пловдив с един страхотен пич, един испанец, който 2006-та е бил мистър Испания. Просто уникално изглежда, уникално се държи, за първи път работя с модел - само му казах какво да направи и така го изигра... само съм чувал за испанския темперамент, но... уникално. Не искам да обидя никой, но нашите манекени и модели - пасти да ядат".
Люси насочи феновете какво да очакват от новото видео. "Утре през нощта най-вероятно ще тръгне клипа, или нещо такова. Видеото има сюжетна линия, много бързо го заснехме. На мен реално ми се обадиха преди 4-5 дена и за 2 дена се организирахме, снимахме, и аз в момента през деня работя по концерта, а вечер се опитвам да работя по клипа" - каза той и допълни: "Парчето е много готино, ние сме го чували, но нямах време много да го слушам".
ChudoTy
ChudoTy
Banned
Banned

Брой мнения : 150
Join date : 03.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Очакваме новия клип на Преслава Empty Re: Очакваме новия клип на Преслава

Писане by ChudoTy Нед 11 Юли 2010, 04:27

ГЛЕДАЙТЕ „ЖЕНИТЕ СЛЕД МЕН” В 20.40 ПО „ПЛАНЕТА”ТВ
ChudoTy
ChudoTy
Banned
Banned

Брой мнения : 150
Join date : 03.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите