БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Глория: От истината се раждат най-хубавите песни

Go down

песни - Глория: От истината се раждат най-хубавите песни  Empty Глория: От истината се раждат най-хубавите песни

Писане by admin Чет 05 Авг 2010, 23:37

песни - Глория: От истината се раждат най-хубавите песни  Photo_verybig_9308
Глория /© Камен Вълканов

Глория има в репертоара си песни за всичко и за всеки. През 16-те години на своята досегашна музикална кариера тя е възпяла майчината обич, бащината грижа, децата, приятелството, носталгията по Родината, гордата българка и най-много песни е посветила на любовните чувства.

Често почитатели я питат дали превръща в песен преживяното от нея, конкретни случки от живота ú. И въпреки че Глория неведнъж е казвала, че не тя е лирическата героиня във всички свои песни, признава че не би изпяла текст без да го почувства, да го усети близък до нейната душевност.

"Аз, като човек на изкуството, няма начин как да не влагам в част от тпесните си, текстове, фрази, които са преживяни от мен самата. Мисля, че от това най се вълнуват хората, пък и аз самата не бих изпяла нищо случайно, нещо, което например ми е предложено от някой текстописец - това са негови лични преживявания. Предпочитам да седна с Мариета Ангелова или Стефка Ангелова, да си поговорим по женски, да споделим някои неща. От истината се раждат най-хубавите текстове и песни" - споделя Глория пред камерата на Blife.
admin
admin
Администратор
Администратор

Брой мнения : 626
Join date : 12.11.2009

http://mforum-bg.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите