БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Емилия: Ще ме видите руса в следващото ми видео

Go down

Емилия: Ще ме видите руса в следващото ми видео  Empty Емилия: Ще ме видите руса в следващото ми видео

Писане by yonov Сря 13 Юли 2011, 00:15

Емилия /© снимка: Костадин Кръстев - Коко
Емилия: Ще ме видите руса в следващото ми видео  Photo_verybig_15952
Без съмнение Емилия бе една от най-ефектните блондинки във фолка. Певицата обаче реши да промени цвета на косата си и по този начин сюрпризира феновете в клипа към парчето "Щом така ме искаш". Това предизвика доста коментари сред феновете ѝ, като по-голямата част от тях призоваваха изпълнителката да се върне в лагера на блондинките.
Преди по-малко от седмица в официалната си facebook страница Емилия попита феновете с какъв цвят коса я предпочитат и резултатът беше повече от категоричен - руса.
"От резултатите виждам, че си ме харесвате руса. Е, такава ще ме видите в следващото ми видео. И аз се харесвам най-много като блондинка! " - заяви Емилия на стената в социалната мрежа.
yonov
yonov
Администратор
Администратор

Брой мнения : 298
Join date : 12.11.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите