БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Десислава подписа с руска музикална компания

Go down

Десислава - Десислава подписа с руска музикална компания  Empty Десислава подписа с руска музикална компания

Писане by yonov Съб 25 Авг 2012, 21:27

Десислава - Десислава подписа с руска музикална компания  Photo_verybig_23100
Десислава /© снимка: Темелко Темелков

Десислава разкри, че е подписала договор с една от най-големите руски музикални компании и може би ще е следващата им поп икона.
За личния си живот изпълнителката споделя пред ТВ7. "Винаги съм си мечтала да се чувствам като кралицата, която е срещнала своя крал. Имала съм отношения с мъже, които са имали много добро финансово положение и с такива, които не се имали, за мен е важно да гледаме в една посока".

Десислва казва, че с бившия си съпруг Галин са в много добри отношения и й е много приятно, когато се чуват и пее в негови заведения.
Наскоро изпълнителката призна, че е влюбена и много щастлива. Още от "Най-неправилният мъж" тя бе свързвана с ММА боеца Светлозар Савов. Но тогава това все бяха само догадки. Савов участва в последните й два клипа - "Моето друго аз" и "Only one". В момента любимият й е в САЩ, споделя още тя.
yonov
yonov
Администратор
Администратор

Брой мнения : 298
Join date : 12.11.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите