БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шоуто на Иван и Андрей

5 posters

Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Шоуто на Иван и Андрей

Писане by Daninceto03 Чет 10 Дек 2009, 02:18

Сто процента забавление и място, където гостите ще бъдат изслушвани, са двете основни неща, на които ще разчита шоуто. Началото - 14 декември 2009 г., всеки делничен ден от 22.00 ч.

Двамата водещи ще изненадат зрителите със своя нов имидж на зрели мъже, оставили лиготиите зад гърба си.

Освен стилен хумор, аудиторията може да очаква от тях повече сериозни интервюта и гражданска позиция по всички важни обществени събития и проблеми.

Иван и Андрей, и целият им екип най-после сбъдват мечтата си да правят всекидневна политическа сатира - саркастична, възпитана и оригинална, без да се разказват стари вицове на нов глас.

Намигването остава и в поканата към публиката да гледа нещо ново и различно. "Двама мъже наполовина" е лайтмотивът на кампанията, с която две познати телевизионни лица представят нещо познато като жанр, но непознато като усещане.

"Шоуто на Иван и Андрей" няма амбицията да открива топлата вода, затова ще работи с механизма на класическите и добре познати американски първообрази. Във всяко издание ще има интервю с един или двама гости от българския и световния шоубизнес.

Ще слушаме музика на живо, представена от бенд, съставен от музиканти с фронтмен Ясен Велчев от група "Те". Музикален продуцент ще бъде Дони. В шоуто ще се изявяват и професионални танцьори, като за първи път ще има и мъже.

"Simple Minds" са специални гости в първото предаване. Джим Кер и компания ще се срещнат с българската публика чрез екрана на Нова телевизия броени часове преди концерта им в зала 1 на НДК.

Мислите ли,че това е нарочно заради шоуто на Слави?
И точно на 14.12 когато е финала на Dancing Stars тръгва.
Daninceto03
Daninceto03
Advanced User
Advanced User

Брой мнения : 270
Join date : 01.12.2009

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by mimi_bad Пон 14 Дек 2009, 03:04

Незнам дали е заради Слави, но Нова отдавна искат да направят нещо такова което да е конкуренция на Слави. Ще видим довечера как ще се представят, но мисля че хората харесват точно тези ''лиготий които те смятят да оставят''. Аз ги харесвам, надявам се да правят добро шоу smile
mimi_bad
mimi_bad
Moderator
Moderator

Брой мнения : 242
Join date : 13.11.2009
Age : 40
Местожителство : Sofia

http://bilandimabgfc.heavenforum.com/

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by Daninceto03 Пон 14 Дек 2009, 05:33

Съгласна съм но ме дразнят много каквото и да правят btv си е btv. Незнам колко добро ще е но със сигурност няма мн мн да ми хареса Smile
Daninceto03
Daninceto03
Advanced User
Advanced User

Брой мнения : 270
Join date : 01.12.2009

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by indji Нед 24 Яну 2010, 08:15

Тъпо е...
indji
indji
New user
New user

Брой мнения : 5
Join date : 24.01.2010
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by admin Нед 24 Яну 2010, 08:28

Daninceto03 написа:Съгласна съм но ме дразнят много каквото и да правят btv си е btv. Незнам колко добро ще е но със сигурност няма мн мн да ми хареса Smile
Баш яката телевизия бтв ,с баш турските сериали,бир тамън bowwwww
admin
admin
Администратор
Администратор

Брой мнения : 626
Join date : 12.11.2009

http://mforum-bg.com/

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by zorzi Нед 24 Яну 2010, 10:43

admin написа:
Daninceto03 написа:Съгласна съм но ме дразнят много каквото и да правят btv си е btv. Незнам колко добро ще е но със сигурност няма мн мн да ми хареса Smile
Баш яката телевизия бтв ,с баш турските сериали,бир тамън bowwwww

НЕ че защитавам БТВ ,ама и новаТВ не дават по малко турски сериали , даже и в събота и неделя. Това с турските сериали е проблем при всички телевизии ,а не на отделни.
zorzi
zorzi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 247
Join date : 08.01.2010
Age : 39

https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?ref=profi

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by mimi_bad Пон 25 Яну 2010, 20:32

Да, абсолютно!!! По всички тв-та вече турски сериали Evil or Very Mad то бива 1-2 ама на всеки час.....вече идва в повече :suicide:
mimi_bad
mimi_bad
Moderator
Moderator

Брой мнения : 242
Join date : 13.11.2009
Age : 40
Местожителство : Sofia

http://bilandimabgfc.heavenforum.com/

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Иван и Андрей Empty Re: Шоуто на Иван и Андрей

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите