БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето

Go down

камелия - Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето Empty Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето

Писане by jenny Пет 09 Юли 2010, 06:24

камелия - Забавянето на „Проект 13“ спря Камелия от турнето 7ad64a204b9e4d05

Камелия каза каква е основната причина, за да не я видим на турнето тази година. Певицата бе провокирана от това, че в пресата започнаха да се появяват различни слухове.
"Ще кажа генералната причина, защото в пресата четох, че едва ли не съм бременна и затова няма да участвам. Не, аз ако се чувствам здравословно добре, дори да съм бременна, но не съм за жалост, щях да участвам. Причината е следната - проектът трябваше да излезе доста по-рано, поне 2 месеца по-рано. Ние го готвихме за 13 май, но нещата се забавиха" - каза Камелия в токшоуто "Открит микрофон" по радио "Сигнал плюс".
"Имайки предвид всичките тези търсения, права, уреждания и т.н. Когато попаднах май месец в ситуация, че отивайки на турне трябва да направя един микс, който да е силен, на турне да отидеш със слаб микс е по-добре да не ходиш, когато си базираш песни, които си пял 6 турнета, няма как да не изпея големите си хитове, а нови песни да налагам тепърва няма време. Тогава изпаднах в състояние, в което си казах: "Ако аз отивам на турне пак със стари песни, ще разочаровам и себе си, а вярвам и публиката, а ако не пусна новите си песни защо издавам албум". Така че излизайки този албум само десетина дни преди турнето, аз нямаше шанс да участвам" - категорична е звездата.
"По-добре да спра и това турне да си почина, отколкото да отида. Новите песни не са наложени, а старите са до болка познати и по-добре да не участвам отколкото да съм там. Това е главната причина - забавянето на този проект, но живот и здраве 2011 ни чака" - допълва Камелия.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите