БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кадър от "Какво ти мисля" на Райна

Go down

Кадър от "Какво ти мисля" на Райна Empty Кадър от "Какво ти мисля" на Райна

Писане by ChudoTy Пон 08 Мар 2010, 11:31

Кадър от "Какво ти мисля" на Райна 1zohh50

Въпреки че е на път към Тайланд, Райна успява да актуализира своя профил във Facebook или е възложила тази задача на близък приятел. Преди минути в социалната мрежа бе качен кадър, направен зад кулисите на най-новия клип на певицата. Както съобщи тя , клипът ще е към песента ú "Какво ти мисля". От снимката се вижда, че и Райна залага на едни от най-модерните тоалети тази година. "Това е едно много секси и горещо парче. Има малко препратка към песента "Големи думи", в този стил е. Пак е с участието на гръцки рапър" - сподели певицата за песента си.

"Видеото ще бъде такова, че ще е подходящо да се пусне в малко по-топло време. Ще сниме тук в София, всъщност започваме тази вечер, ще заснемем няколко часа. Във видеото ще има танци, това ще бъде и първият ми танцовален клип след предаването VIP Dance"
ChudoTy
ChudoTy
Banned
Banned

Брой мнения : 150
Join date : 03.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите