БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Телевизиите не искат да излъчват Com.press

Go down

Телевизиите не искат да излъчват Com.press Empty Телевизиите не искат да излъчват Com.press

Писане by diamante Чет 26 Ное 2009, 05:11

В предаването "Зад кулисите" по радио "Сигнал плюс", рапърът Устата говори за премиерата на новата си песен. "COM.PRESS" бе представена на 18 ноември в столичен клуб и предизвика бомбастичен ефект, но дългоочакваният клип най-вероятно няма да стигне до телевизионен ефир и ще се остане достояние само на феновете в интернет. Ето какво точно каза Устата пред водещата Емилия Стоянова:

"Видеото имаше много добра премиера, но не и на телевезионния екран, това видео просто не стигна до там. Засега може да се намери само в интернет пространството и интереса към него там е уникално голям.

Има много крайни коментари и им харесва, и не им, но това в никакъв случай не ме смущава, защото ние с такава цел го направихме. Когато тръгнахме да го правим, казах на режисьора: "Искам да направим такъв клип, че човек като тръгне да го гледа или да си изгаси телевизора, или да го гледа с интерес" - споделя рапърът.

Както вече Signal.bg писа, зад този проект на Устата стоят немалко професионалисти, които изграждат цялостната концепция на видеото и търсят нетипичното и провокативното.

"Не исках в никакъв случай да има нещо, което да бъде в рамки или да бъде направено на конвейр, набързо и т.н. Не исках да снимам в хотели, по стълби и на поляни. Исках да направя нещо, което да е различно. Но тука изглежда малко съм прекалил, аз не го виждам така, обаче изглежда на някои им дойде малко в повече. Не само като видео - кръвта вътре е детска работа, не е направено страшно, а просто да е малко като комикс. Интересно е, но не е съвършено. Все пак не сме го правили с 200 милиона. Мисълта ми беше просто да се направи нещо такова, хората обаче не бяха готови" - казва Устата.

Той е категоричен, че тепърва парчето ще се обсъжда и признава, че някои от изпълнителите сигурно ще се засегнат.

"Уплашиха се и от текста много. Сто процента ще има обидени колеги. Но какво да ти кажа, нищо лично към никой, освен към Миро, разбира се. На повечето изпълнители аз им се обаждах по телефона преди това и им казах, че съм ги включил еди как си. Казах им, че когато човек е популярна личност, той трябва да бъде готов не само да го галят с перце, ами и да го хапят. Не го правя само аз, прави го и Слави в шоуто си, правят го и "Комиците" или "Царете на комедията" - уверен е изпълнителят.

Рапърът се ядосва, че клипът няма да бъде излъчван в телевизионен ефир и разказва:

"Фен ТВ няма да го пуснат със сигурност, поне така предполагам. Вчера получих едно уведомително писмо от тях, което беше много глупаво, защото можеха да ми звъннат по телефона и да ми кажат: "А бе какво си направил? Няма да го пуснем това." Все пак не се познаваме от вчера. Моите клипове се въртят там. На други телевизии много рядко ги давам. Прекалено официално ми го съобщиха. Можеха да ми се обадят по телефона. Аз в понеделник ще им се обадя, за да им кажа, че се държат детски. От тук нататък мен не ме притеснява нищо. Това, което не може никой да направи е да забрани на DJ-те да го пускат в клубовете. На хората ежедневието е толкова напрегнато, че прекарват много време в колата и за това вие /радиото/ сте една от водещите сили. Другата водеща сила са DJ-те и третата водеща сила е интернет пространството. На мен това ми е ясно и отдавна съм си дал сметка. Аз бях готов да го забранят заради кръвта, но какво казва Скорсезе: "Кръвта в киното е просто една червена боя". За това бях подготвил и цензурирана версия, която е без кръв, но най-малко съм очаквал да го забранят заради текста, защото оня ден празнувахме 20 години демокрация и имаме някаква свобода на словото. Не правим "Мелодия на годината" през 86-та, за да цензурираме текста. Аз мога да пея каквото си искам и хората да преценят дали им харесва или не. И друг път съм споменавал хора, актуални личности в песните си, не съм бил толкова краен, но сега не е времето да бъдем толкова деликатни. Като цяло песента е забавна. Както каза Тони /Тони Стораро/, тя е забавна. Не съм я правил, за да разплаквам някой.

Устата сподели в ефира на на радио "Сигнал плюс" и за още перипети, които възниквали и по време на реализацията на проекта.

"Явно тази песен никой не искаше да види бял свят, защото два дни преди снимките спонсорите се оттеглиха. И трябваше сам да финансирам всичко. Оказа се, че това е един много измъчен проект. Понесохме много удари и продължаваме да понасяме, но факт е, че стана. Може да не спечелим битката, но ще спечелим войната. Важното е да разчупим съзнанието на хората, защото в момента излизат неща, които са абсолютно еднакви и това мен ме дразни. Не че аз ще променя българския шоу бизнес, но мога да си променя моя начин на работа. Ако искат да дам обещание на едно поле с три дървета да вървя с един букет цветя и да пея позитивни неща. Искахме да направим нещо различно и го направихме.[img]В предаването "Зад кулисите" по радио "Сигнал плюс", рапърът Устата говори за премиерата на новата си песен. "COM.PRESS" бе представена на 18 ноември в столичен клуб и предизвика бомбастичен ефект, но дългоочакваният клип най-вероятно няма да стигне до телевизионен ефир и ще се остане достояние само на феновете в интернет. Ето какво точно каза Устата пред водещата Емилия Стоянова:"Видеото имаше много добра премиера, но не и на телевезионния екран, това видео просто не стигна до там. Засега може да се намери само в интернет пространството и интереса към него там е уникално голям.Има много крайни коментари и им харесва, и не им, но това в никакъв случай не ме смущава, защото ние с такава цел го направихме. Когато тръгнахме да го правим, казах на режисьора: "Искам да направим такъв клип, че човек като тръгне да го гледа или да си изгаси телевизора, или да го гледа с интерес" - споделя рапърът.Както вече Signal.bg писа, зад този проект на Устата стоят немалко професионалисти, които изграждат цялостната концепция на видеото и търсят нетипичното и провокативното."Не исках в никакъв случай да има нещо, което да бъде в рамки или да бъде направено на конвейр, набързо и т.н. Не исках да снимам в хотели, по стълби и на поляни. Исках да направя нещо, което да е различно. Но тука изглежда малко съм прекалил, аз не го виждам така, обаче изглежда на някои им дойде малко в повече. Не само като видео - кръвта вътре е детска работа, не е направено страшно, а просто да е малко като комикс. Интересно е, но не е съвършено. Все пак не сме го правили с 200 милиона. Мисълта ми беше просто да се направи нещо такова, хората обаче не бяха готови" - казва Устата.Той е категоричен, че тепърва парчето ще се обсъжда и признава, че някои от изпълнителите сигурно ще се засегнат."Уплашиха се и от текста много. Сто процента ще има обидени колеги. Но какво да ти кажа, нищо лично към никой, освен към Миро, разбира се. На повечето изпълнители аз им се обаждах по телефона преди това и им казах, че съм ги включил еди как си. Казах им, че когато човек е популярна личност, той трябва да бъде готов не само да го галят с перце, ами и да го хапят. Не го правя само аз, прави го и Слави в шоуто си, правят го и "Комиците" или "Царете на комедията" - уверен е изпълнителят.Рапърът се ядосва, че клипът няма да бъде излъчван в телевизионен ефир и разказва:"Фен ТВ няма да го пуснат със сигурност, поне така предполагам. Вчера получих едно уведомително писмо от тях, което беше много глупаво, защото можеха да ми звъннат по телефона и да ми кажат: "А бе какво си направил? Няма да го пуснем това." Все пак не се познаваме от вчера. Моите клипове се въртят там. На други телевизии много рядко ги давам. Прекалено официално ми го съобщиха. Можеха да ми се обадят по телефона. Аз в понеделник ще им се обадя, за да им кажа, че се държат детски. От тук нататък мен не ме притеснява нищо. Това, което не може никой да направи е да забрани на DJ-те да го пускат в клубовете. На хората ежедневието е толкова напрегнато, че прекарват много време в колата и за това вие /радиото/ сте една от водещите сили. Другата водеща сила са DJ-те и третата водеща сила е интернет пространството. На мен това ми е ясно и отдавна съм си дал сметка. Аз бях готов да го забранят заради кръвта, но какво казва Скорсезе: "Кръвта в киното е просто една червена боя". За това бях подготвил и цензурирана версия, която е без кръв, но най-малко съм очаквал да го забранят заради текста, защото оня ден празнувахме 20 години демокрация и имаме някаква свобода на словото. Не правим "Мелодия на годината" през 86-та, за да цензурираме текста. Аз мога да пея каквото си искам и хората да преценят дали им харесва или не. И друг път съм споменавал хора, актуални личности в песните си, не съм бил толкова краен, но сега не е времето да бъдем толкова деликатни. Като цяло песента е забавна. Както каза Тони /Тони Стораро/, тя е забавна. Не съм я правил, за да разплаквам някой.Устата сподели в ефира на на радио "Сигнал плюс" и за още перипети, които възниквали и по време на реализацията на проекта."Явно тази песен никой не искаше да види бял свят, защото два дни преди снимките спонсорите се оттеглиха. И трябваше сам да финансирам всичко. Оказа се, че това е един много измъчен проект. Понесохме много удари и продължаваме да понасяме, но факт е, че стана. Може да не спечелим битката, но ще спечелим войната. Важното е да разчупим съзнанието на хората, защото в момента излизат неща, които са абсолютно еднакви и това мен ме дразни. Не че аз ще променя българския шоу бизнес, но мога да си променя моя начин на работа. Ако искат да дам обещание на едно поле с три дървета да вървя с един букет цветя и да пея позитивни неща. Искахме да направим нещо различно и го направихме.Телевизиите не искат да излъчват Com.press Miss_g
diamante
diamante
New user
New user

Брой мнения : 21
Join date : 24.11.2009
Age : 35
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите