БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ангел Дончев стартира сайт и на Цветелина Янева

Go down

Ангел Дончев стартира сайт и на Цветелина Янева Empty Ангел Дончев стартира сайт и на Цветелина Янева

Писане by jenny Съб 10 Юли 2010, 00:07

Ангел Дончев стартира сайт и на Цветелина Янева 74b53e8d4ddf0f40

Цветелина Янева сподели в ефира на радио "Сигнал плюс", че няма възможност лично да общува с феновете в интернет и не тя отговаря на питанията на почитателите в сайтове, в които има регистрация.
"Не го пиша аз лично, но винаги знам какво се пише и това е Ангел Дончев, моят приятел от Пловдив. Той е достатъчно талантлив за това нещо, което върши в момента. Както аз изпадам сега в ситуация, че всички ме нападат, така и той ще мине през този период. Специално ние с Траяна се чуваме с него. Смея да твърдя, че той имаше първи снимките от новия клип, както и песента, когато аз нямам възможност да я пращам му се обаждам и той ми праща нещата и ми помага. Вече мога да кажа, че имам сайт, за който се грижи той - cvetelina-ianeva.com" - коментира певицата.
Ангел Дончев, който е в близки взаимоотношения с някои фолк изпълнители наскоро претърпя фиаско с тиражирана в неговия сайт и разпратена на други издания новина за Траяна. Издънката съвпадна със стартирането на сайта и facebook-а на певицата, дело на самия него. Колегите от "Планета" пък реагираха с рязко опровержение, което Дончев прие до голяма степен като обида. Пред Signal.bg той заяви:
"Моето представяне е като някакъв луд фен, който се представя за фолк певици във facebook. С човека, който е публикувал информацията сме колеги, така или иначе. Работя във вестник. Занимавам се с PR и сайтове. Не знам точно кой ме е представил като луд фен. Това е този, който е писал статията в сайта на "Планета".
Този сайт /на Траяна/ съм започнал да го правя, за да стане официален. Не съм тръгнал е така да си го правя. За информацията, която ми беше нужна се обърнах към тях: Любо Костадинов за снимките, Хуби и Гергана Петкова за видео и т.н. Те са съвсем наясно, че сайта съществува, а в информацията пише, че едва ли не се е появил от нищото. Целта на сайта е да бъде официален. Затова е започнат изобщо.
Малко или много съм обиден. Не трябваше, може би, така да коментират нещата, защото така навреждат на сайта. Вместо сега да стартира нормално и всичко да е ок, стартирахме малко не както трябва.
Относно коментарът на Траяна, че не е виждала сайта... не е виждала финалния вариант, но е виждала проекта преди една-две седмици и го одобри.
Аз съм правил и други сайтове като този на Емилия, Джена, сега предстои сайт на Цветелина Янева. И на мен целта ми не е да стоя при тези хора, за да им създавам проблеми.
Чух се с Любо Костадинов - PR-ът на "Пайнер", който ми каза да си проверявам информацията при него, за да не стават такива грешки. Всеки ден в интернет стават подобни грешки, но на тази се обърна прекалено много внимание. Нямам обяснение защо стана така. Надявам се, че занапред няма да имам подобни грешки"
- обясни Дончев.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите