БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мария вече прави нова песен с Кости

Go down

Мария вече прави нова песен с Кости Empty Мария вече прави нова песен с Кости

Писане by jenny Нед 11 Юли 2010, 20:53

Мария вече прави нова песен с Кости 2b853b5da5c95758

Мария съобщи пред камерата на Signal.bg, че вече работи по нова песен. Това ще бъде четвърта композиция на Кости, която ще стане част от нейния репертоар.
"Вече работим по новата песен. Чула съм едно нещо и то е много различно. Очакванията са, че след три типични чалга парчета ще изкарам още едно. Ще е нещо различно, една нова вълна надявам се, така както направихме с типичния чалга ритъм. Няма да бягаме от попфолка по никакъв начин"- обясни певицата.
Мария е убедена, че Кости е композиторът, който усеща най-добре какви песни са най-подходящи за нея и ще се наложат като хитове.
"Пак работя с Кости. Той е моето слънце. Може би намерих моята половинка в музиката. Човек, който много бързо ме разбира. Човек, който като му кажа искам това и това, и той го прави"- казва тя допълва: "Вече ми се върти видеореализацията в главата. Ще пусна песента септември месец. Няма да закъснявам изобщо, но не искам и да притискам "Дай жега".
Три поредни песни направи Мария с румънския хитмейкър и трите се нареждат сред най-големите хитове в репертоара ú. Въпреки че Кости се слави като най-скъпия композитор, певицата признава, че няма намерение да пести средства за сметка на песните си. "Разбрах едно - нямаш ли хитове, колкото и красива жена да си, колкото и хубаво тяло да имаш, колкото и скъпи дрехи да носиш, това просто губи смисъла си. Хубавите песни много повече ме радват от хубавите тоалети. Лишавам себе си за сметка на хубавите песни и моите фенове, които го заслужават" - категорича е Мария.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите