БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"

Join the forum, it's quick and easy

БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Добре дошли в mforum-bg.com, Вашият музикален портал.Тук ще откриете всичко най-ново около Вашите любими изпълнители:песни, клипове, текстове, биографии, софтуер и още много. Ако с търсите песен не се колебайте да пишете в раздела за заявки.Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият музикален портал.
Имате ли регистрация?
Да - натисните "ВХОД"
Не - натисните "РЕГИСТРАЦИЯ"
БЪЛГАРСКИЯТ МУЗИКАЛЕН ПОРТАЛ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Борис Дали открива концертите на лятното турне

Go down

Борис Дали открива концертите на лятното турне Empty Борис Дали открива концертите на лятното турне

Писане by jenny Нед 11 Юли 2010, 20:59

Борис Дали открива концертите на лятното турне D025fa4acf45f6fb

Борис Дали ще открива концертите от лятното турне на телевизия "Планета", това стана ясно още в петък, когато в ефира на радио "Сигнал плюс" режисьорът на турнето Людмил Иларионов обяви името на изпълнителя, който ще има тежката задача да грабне пръв вниманието на публиката.
Люси е категоричен, че тази година доста трудно е вървяло уточнняването на реда, по който певиците ще се изявяват на голямата сцена и дори предложил да се тегли жребий.
Топ режисьорът е на мнение, че не е толкова важно кой поред ще се изявява един изпълнител, а как ще го направи, за да впечатли публиката.
Ето какво каза Борис Дали вчера в телефонно интервю за Signal.bg:
"За мен е чест да откривам такова грандиозно мероприятие. Миксът ми е готов от две-три седмици, а сега чакам клипа и на новото парче, което също попада в микса. Никога не ми е било притеснено на сцената. Преди сцената има може би леко притеснение, но излизам си и каквото дойде. Имал съм и гафове на сцената, но е хубаво да го прикриеш или да го направиш като ефект, за да се забавляват хората. Аз досега винаги съм пял на живо и така тази година пак ще заложа на живото пеене. Аз когато съм на плейбек не мога да се отпусна и да направя контакта с хората, затова винаги пея на живо. Дано всичко е наред с гласа, защото понякога човек настива и просто нямаш как да пееш на живо."


*Цялото интервю с Борис Дали можете да чуете ТУК.
jenny
jenny
Banned
Banned

Брой мнения : 912
Join date : 24.11.2009
Age : 33
Местожителство : Каспичан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите